Redovna Skupština Hrvatske revizorske komore

Redovna Skupština Komore održana je u petak 14. lipnja 2024., u hotelu Esplanade, Zagreb, Mihanovićeva ulica 1, s početkom u 14 sati.

na Skupštini su predsjednik Komore, tri člana Upravnog vijeća i dva člana Suda časti izabrani u drugi mandat a jedan član Upravnog vijeća u prvi mandat,  usvojen je novi Statut Komore, Izvješće o radu Komore za 2023. godinu, Godišnji financijski izvještaji Komore i izvješće revizora o obavljenoj reviziji financijskih izvještaja za 2023. godinu te Izvještaj Odbora za nadzor financijskog poslovanja Komore o nadzoru financijskog poslovanja za 2023. godinu,  utvrđen je Plan i program rada Komore za 2025. godinu i Financijski plan za 2025. godinu, a revizorsko društvo iAudit d.o.o izabrano je revizorom za obavljanje poslova revizije godišnjih financijskih izvještaja Komore za 2024. godinu.

U nastavku objavljujemo dokumente sjednice Skupštine: