06.10.2022.
OZNAKA EDUKACIJE: SS

Stručno savjetovanje ovlaštenih revizora 2022.

Pozivamo Vas na ovogodišnje stručno savjetovanje ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore, koje se održava 6. i 7. listopada 2022., u Opatiji.

Pregled pripadnih bodova po pojedinom danu i po područjima, sadržan je u Programu.

Program stručnog savjetovanja 2022. i suglasnost Ministarstva financija

Kotizacija za sudjelovanje dvodnevnom stručnom savjetovanju iznosi 700,00 kn (92,91 EUR) po osobi, a plaća se na osnovu računa Komore.

Smještaj u hotelima Ambasador*****Imperial**** i Palace Bellevue**** potrebno je rezervirati izravno putem promo koda HRK22 na web stranici www.liburnia.hr. Cijena smještaja nije uključena u naknadu za stručno savjetovanje i plaćaju je sudionici.

Uvažavajući epidemiološku situaciju i mjere aktualne za predviđene datume održavanja stručnog savjetovanja, Komora kao organizator, zadržava pravo izmjene programa, datuma i oblika održavanja savjetovanja.

Prijavite se

Stručno savjetovanje

Predavanje u dvorani

Trajanje edukacije:

2 dana

Bodovanje:

7 bodova (5,5 bodova revizija i 1,5 bod računovodstvo)