07.12.2022.
OZNAKA EDUKACIJE: RI

Revizorski ispit - 6. i 7. prosinca 2022.

Cjeloviti revizorski ispit - prvo i ponovljeno polaganje

Hrvatska revizorska komora organizira ispitni rok za cjeloviti revizorski ispit za:

- kandidate koji će po prvi puta pristupiti polaganju reviorskog ispita, a na datum revizorskog ispita ispunjavaju sve propisane uvjete za pristupanje polaganju revizorskog ispita;

- kandidate koji na prethodnim ispitnim rokovima nisu položili revizorski ispit, a na datum revizorskog ispita ispunjavaju propisane uvjete za pristupanje polaganju revizorskog ispita.

Revizorski ispit se polaže 6. i 7. prosinca 2022. prema Programu revizorskog ispita za 2022. godinu.

Raspored polaganja predmeta revizorskog ispita po danima, te ostali detalji sadržani su Programu revizorskog ispita za 2022. godinu, što obvezno pročitajte.

Obrazac prijave polaganja revizorskog ispita dostupan je ovdje.

Prijave i dokazi dostavljaju se Komori elektroničkim putem na email adresu:  hrk@revizorska-komora.hr ili putem pošte na adresu: Radnička cesta 52/V, Zagreb.

Rok za dostavu prijava i dokaza za polaganje revizorkog ispita, zbog kasnijeg izdavanja prethodne suglasnosti, traje od datuma ove objave sve do 4. prosinca 2022.

Naknada za polaganje posebnog ispita iznosi 5.390,00 kn po kandidatu, a plaća se na osnovu računa Komore, u korist računa IBAN: HR2223900011100335853.

Prijavite se

Revizorski ispit