Ispitni rok za polaganje revizorskog ispita

Događaj će početi: 10. rujan 2019. 09:00
I završit će: 11. rujan 2019. 15:00
Adresa: Radnička cesta 50

Revizorski ispit u ponovljenom i popravnom roku održava se 10. i 11. rujna 2019. godine.

Kandidati svoje prijave za pristup ispitu trebaju dostaviti najkasnije 6. rujna 2019., na mail:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Kandidati koji su prijavili izlazak na revizorski ispit, obvezni su platiti pripadni iznos naknade za polaganje ispita najkasnije 9. rujna 2019. godine.

Detaljnije pronađite na http://www.revizorska-komora.hr/index.php/edukacija-ispiti-savjetovanje.html.